istanbul konut  ________________________________________________________________

İnşaat mühendisliği eğitimi sonrası profesyonel yaşama geçen şirket ortakları,  edindikleri deneyimleri önce 1992 yılında Antalya’da GÜRAKAR İNŞAAT çatısı altında birleştirdiler. Daha sonra da piyasa ihtiyaçları doğrultusunda 2004 yılında İSTANBUL KONUT’U bir aile şirketi olarak kurdular. İSTANBUL KONUT kurulduğu yıldan başlayarak, başta konut ve endüstri inşaatları olmak üzere her türlü alt yapı ve üst yapı inşaat işlerinde önemli başarılar göstermiştir.

Şirket, deneyimini araştırmacı kimliği ile birleştirerek, kazanmış olduğu bilgi birikimi sayesinde, yapımını üstlendiği işlerde önemli başarılar elde etmiştir. Uzman kadro, üstün donanım ve güçlü finansal yapısıyla, prensipleri dürüstlük ve güvenilirlik olan İSTANBUL KONUT, bu sayede inşaat sektöründe saygın bir yer elde etmiştir.

İSTANBUL KONUT, çevreye duyarlı, insana saygılı ve topluma karşı sorumludur. Kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiği hizmetlerle, çalıştığı bütün kuruluşlardan olumlu referans almanın haklı gururunu yaşamaktadır.  Geçmiş deneyimler sonucunda sahip olduğu entelektüel sermaye  ile İSTANBUL KONUT sektörün örnek bir şirketidir.


__________________________________________________________________________________________________________________________
ADORA İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ